Direct Alpine MISTRAL 1.0 blue green

Nový produkt

Řešení pro všechny skialpinisty, lezce, horolezce. Bunda pro skutečné sportovce.

Více informací

2 ks

4 260,0 Kč s DPH

-330,0 Kč

4 590,0 Kč s DPH

Více informací

POPIS:

MISTRAL je dokonalou ukázkou perfektního střihu a důmyslné kombinace funkčních materiálů. Je určena zejména pro outdoorové nadšence, kteří hledají zcela univerzální bundu pro nejširší rozsah náročných outdoorových aktivit. Hybridní konstrukce bundy chytře kombinuje dva druhy odolného softshellu s Cordurou: silnějšího pro vyšší ochranu a lehčího pro úsporu váhy a sbalitelnost. Ramena jsou navíc vyztužena vysoce oděruodolným materiálem s membránou. Elastické díly v bocích a na předloktích zaručují skvělou pohyblivost a maximální prodyšnost bundy.

Mistral je zkrátka dokonalou bundou pro aktivní sportovce po celý rok. Skialpy, běžky, lezení, kolo, turistika – všude se postará o maximální komfort.

Barva blue/green
Hmotnost 440 g (L)
Materiál A - Base: 23 % Cordura® (PAD) + 45 % PAD + 23 % PES + 9 % PUR B - Back part, sleeve parts: Cordura® WBL system - 46 % Cordura® (PAD) + 32 % Tactel® (PES) + 14 % Lycra® (PUR) + 8 % Coolmax® (PES), DWR (PFOA free, ECO Friendly) C - Sides, lower rim, sleeve parts: brushed functional fabric 86 % PAD + 14 % PUR (235 g/m2) D - Shoulders: high abrasion resistance softshell 3-layer laminate: 1-layer - outer: 59 % Nylon (PAD) + 33 % PES + 8 % PUR 2-layer - membrane: 5.000 mm H2O/5.000 g/m2/24 hr., 100% PUR 3-layer - inner: fleece 100% PES
Střih men (REGULAR FIT)
  • Příjemný vysoký límec s regulací.
  • Ramena zesílená vysoce oděruvzdornou tkaninou s membránou.
  • Velké hrudní kapsy (na rukavice, skialpové pásy).
  • Reflexní šití v bocích a na rukávech.
  • Elastický spodní lem bundy.
  • Vyrobeno v Evropě
  • Ekologicky zodpovědná výroba - NATURE FRIENDLY

Příslušenství

© copyright 2017 - Sport Hlubina - Veškerý obsah na webu je chráněn autorskými právy a kopírovat jej není povoleno