Sport Hlubina

Provoz jsme zahájili teprve 21.11.2016. Nabízíme outdoorové vybavení nejen pro širokou veřejnost se zájmem o jakýkoliv pohyb venku, ale také lidem se zaměřením na extremnější pojetí, ať už je to horolezectví, VHT, skiaplpinismus, trailrunning, cestování, nebo jakkoliv sporty kombinují a hledají kvalitní vybavení.
Protože naše stránky z vélké části navštěvují mimo Ostravští zákazníci, stojí za zmínku, proč máme v názvu HLUBINA. Prodejna se nachází v místě, kde se nacházel Důl Hlubina. Téměř 150 let dobývali na Hlubině to nejkvalitnější ostravské uhlí stovky a tisíce horníků. Dnes je Hlubina kulturní a vzdělávací čtvrť a nově zrekonstruované budovy jsou nyní připraveny přivítat nejen kulturní a vzdělávací akce, ale i konference, workshopy či diskuze. Dnes je tato oblast známa pod názvem Dolní oblast Vítkovic - DOV.
Hodně jsme zvažovali co nabízet, od koho a pro jakou skupinu lidí. Sami jsme lidé milující jakýkoliv pohyb v přírodě a to nám pomohlo při rozhodování. Prvním krokem bylo oslovit České výrobce v jednotlivých segmentech - oblečení, termoprádlo, ponožky, batohy, horolezectví .... Myslíme si, že se to povedlo a našimi významnými partnery jsou firmy Directalpine, Warmpeace, Silvini, Doldy, Singing Rock, Tendon, Lasting a další. Nabídka je široká při zachování vysoké kvality zpracování a použitých materiálů. Bonusem je perfektní servis.
Uvědomujeme si zároveň, že je potřeba nabídnou výběr a srovnání a proto přidáváme i zahraniční a osvědčené značky - Devold, Kari Traa, Lowe Alpine, Craft, Fizan, Coleman&Campingaz, Asolo, Petzl, BRUBECK, Climbing, technology, MONTANE, RAB, Ultimate Direction a další přibývají.
Kam chceme směřovat a co jsou naše cíle. Samozřejmě že spokojený zákazník, což může znít jako otřepaná fráze. Proto postupně budeme rozšiřovat sortiment a to nejen ve výběru značek, ale jak jsem se zmínil výše pro širokou veřejnost nabídnout sortiment pro kempování, pro ty, kteří si občas zkusí nějaký závod umíme nabídnout výživové doplňky, pro doplnění energie, nebo jen tak na chuť pak od hotových jídel až po tyčinky, většinou v bezlepkové úpravě a z přírodních produktů. Nádobí, termosky, láhve, příbory, vařiče, sluneční brýle, nesmeky ....
Je jasné, že dnešní nabídka je velmi rozmanitá a není jednoduché se vždy zorientovat, proto jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy a uděláme maximum, abychom našli to správné řešení.
Přeji všem krásný den za jakéhokoliv počasí :-)
Petr

© copyright 2017 - Sport Hlubina - Veškerý obsah na webu je chráněn autorskými právy a kopírovat jej není povoleno