Chillaz Magic Style smaragd green pánské kalhoty

Nový produkt

Volnočasové kalhoty Chillaz Magic Style pro aktivní trávení volného času.

Více informací

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

2 250,0 Kč s DPH

-220,0 Kč

2 470,0 Kč s DPH

Více informací

POPIS:

Náš nový přírůstek do horolezeckého týmu Chillaz. Pohodlná látka a neformální střih dělají z těchto kalhot absolutní špičku. Rafinovaná směs bavlny a elastanu zajišťuje potřebnou robustnost, přitom jsou tak pružné, že ani o nich nevíte. Díky elastickému pasu se dokonale sednou. Kontrastní stehy a speciální zbarvení poskytují extra vzhled a nezapřou svůj Chillaz styl.

Více

vyztužené přední kapsy, velkoplošná zadní kapsa, na pravé noze malé logo Chillaz, stahovací šňůrka na nohavicích.

Další podrobnosti

Chillaz je značka sídlící v samotném srdci Tyrolských Alp, v rakouském městečku Vomp, kousek od Innsbrucku. Zabývá se výrobou pohodlného oblečení moderního vzhledu, které je příjemné a zároveň funkční – můžete v něm sportovat a potom se jít bavit s kamarády na koncert, nebo párty a budete vždy „in“.

Filozofie značky:

„Chillaz to jsou lidé, kteří provozují sport ne proto, aby ohromili ostatní, ale aby si užili radost z pohybu sami pro sebe. Chillaz klade na první místo osobnost a přírodu. Být společně je důležitější než proti sobě soupeřit a respekt je nade vše! Každodenní hledání, respekt a výzva ...život je neustále ubíhající cesta bez konečné destinace.“

                 

Material: 

  • 97% cotton
  • 3%   elastane  (Lycra®)

Příslušenství

© copyright 2017 - Sport Hlubina - Veškerý obsah na webu je chráněn autorskými právy a kopírovat jej není povoleno