Filtrovat podle

Značka

Značka

Příchutě

Příchutě

Tyčinky

Podkategorie

Tyčinky

  • Zobrazit

Aktivní filtry

BOMBUS RAW PROTEIN COCOA BEANS

30,00 Kč

Nepražené kakaové boby jsou podle výživových trendů posledních let považovány za opravdovou „superpotravinu“ a jejich výjimečná chuť hořké čokolády je navíc opravdovým potěšením pro všechny smysly. 

Tyčinka = 50g

BOMBUS RAW Energy COCOA & COCOA BEANS

25,00 Kč

Tyčinka z opravdové superpotraviny, kterou nepražené kakaové boby rozhodně jsou. BOMBUS doporučuje všem milovníkům čokolády v její nejčistší formě. Ideální pro doplnění energie a zahnání únavy. Podporuje koncentraci a především Vám dokonale zvedne náladu! Tato tyčinka je doslova nabitá úžasnou chutí kakaa a dostatečně zasytí i v malém množství.

Tyčinka = 50g

BOMBUS RAW Energy Apple & Cinnamon

25,00 Kč

Důvěrně známá chuť štavnatého českého jablka a skořice. Tato tradiční kombinace doplněná o sušené datle překvapí vyváženým obsahem zdraví prospěšných látek a energie.

Tyčinka = 50g

BOMBUS RAW Energy MARACUJA & COCONUT

25,00 Kč

Vášnivá kombinace čistého výtažku z maracuji, kokosu a datlí jako spolehlivý zdroj přírodní energie, chuti a zdraví pro Vaše tělo. Této energetické tyčince doslova vévodí chuť maracuji jejíž aroma je složeno z více než stovky přírodních látek. 

Tyčinka = 50g

NUTREND VOLTAGE ENERGY CAKE 65g

31,00 Kč

NUTREND VOLTAGE ENERGY CAKE je energetická tyčinka na bázi obilnych vloček vhodná pro doplnění energie při dlouhodobé pohybové aktivitě. Sacharidovou složku zastupuje isomaltulóza(Palatinose) ,která dodává velkou dávku postupně vstřebatelné energie. Tyčinka je obohacena o vitamín C, vitamín E a zinek.

NUTREND JUST FRUIT SPORT

35,00 Kč

NUTREND JUST FRUIT SPORT je Zdravá a přírodní energie vyrobená z prvotřídního sušeného ovoce. Obsahuje extrakt z jader vinné révy a z cukrové třtiny, které působí jako účinné antioxidanty. Ovocná tyčinka JUST FRUIT SPORT bez konzervantů, bez lepku a s vysokým obsahem vlákniny.