• -800,00 Kč

INOV-8 Terra Ultra G 260 (S) green-black

INOV-8 Terra Ultra G 260 je pohodlná, široká a optimálně tlumená běžecká bota s nulovým dropem a úplně novou podešví s příměsí Graphenu.

3 990,00 Kč
3 190,00 Kč Sleva 800,00 Kč
Velikosti obuvi UK
Počet
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi


TERRA ULTRA je dnes již legendární model, který je neodmyslitelně spojený s příchodem nobelovou cenou ověnčeného grafénu do běžeckého odvětví. Kromě grafénu budí TERRA ULTRA G 260 pozornost i nulovým dropem, kevlarem vyztuženým svrškem a úžasnou všestranností. 

Grafénová podešev je díky svému tvaru a použitému materiálu doma na silnici i v terénu a v obou těchto podmínkách se chová naprosto skvěle. Životnost a skvělý grip na suchém i mokrém podkladu nabízí takovou všestrannost využití, jakou se může pochlubit jen velmi malé množství běžeckých bot. 

Kromě skvělé životnosti ale nabízí grafén ještě jednu zásadní výhodu. Řeč není o ničem jiném, než o úžasné flexibilitě, kterou ještě podporuje zbrusu nová TPU tlumící směs EXTEROFLOW s nulovým dropem a mohutností 9 milimetrů. Díky tomu umožňuje TERRA ULTRA G 260 skvělé čtení terénu a špičkovou vnímavost. V žádném případě se ale nejedná o tvrdou a nepohodlnou botu. V TERRA ULTRA G 260 si budete moci troufnout i na dlouhé výběhy v horách. 

Svršek je napnutý na velmi širokém kopytě, což ocení zejména běžci s širokým tvarem chodidla, nebo s vysokým nártem. Prostor pro přirozenou práci klenby i prstů je opravdu velkorysý a díky 3D tištěným výztuhám se dá svršek spolehlivě a pevně stáhnout po celé délce dle potřeby. 

Chránič prstů je vyztužen kevlarem a oproti loňské verzi se dočkal lehké úpravy v podobě přehýbané obsázky. Tento na první pohled detail výrazně pozvedá design celé boty, protože kevlarová vlákna už nebudou mít šanci se třepit. 

000835-GNBK-S-01
0 ks

Specifické reference

ean13
5054167613271

Komentáře

Zatím žádné komentáře k produktu. Komentář můžete vložit po přihlášení.

Napište recenzi

INOV-8 Terra Ultra G 260 (S) green-black

INOV-8 Terra Ultra G 260 je pohodlná, široká a optimálně tlumená běžecká bota s nulovým dropem a úplně novou podešví s příměsí Graphenu.

Napište recenzi

16 dalších produktů ve stejné kategorii: