INOV-8 PARKCLAW 240 (S) black/red

INOV-8 PARKCLAW správná volba pro všechny běžce, kteří běhají “všude” a chtějí na to pouze jeden pár bot.

2 790,00 Kč
Velikosti obuvi UK
Počet

INOV-8 PARKCLAW vyslyšel přání všech běžců, kteří běhají “všude” a chtějí na to pouze jeden pár bot. Podešev je tvořena jemným vzorkem s o něco větší hloubkou, než na co můžete být zvyklí u tradičních silničních bot. Agresivita vzorku ale není tak velká, abyste s PARKCLAW nemohli pohodlně běhat i po silnicích a zpevněných cestách. Díky tomu se jedná o skvělého obojživelníka, který s vám zvládne nabíhání tréninkových kilometrů po asfaltu i pravidelné výlety do lehčího terénu. 

Prašné cesty, cyklostezky, parky, lesoparky… všude tam je PARKCLAW doma. Potenciál této boty využijete všude tam, kde se často střídají různé povrchy a kde převládá zpevněný povrch nad technickým terénem. 
O dostatečný komfort při dlouhém běhu po tvrdém povrchu se stará tlumící směs POWERFLOW, která disponuje vyšší měkkostí i energetickou návratností, než standardní EVA tlumící pěny. Drop je příjemných 8 milimetrů a 20 milimetrů pod patou je dostatečně mohutná vrstva, která ochrání i začínající běžce s dopadem přes patu. Díky propracované geometrii a vyvážení měkkosti a dynamiky ale najde PARKCLAW 240 využití i u výkonnostně orientovaných běžců. 

Svršek je napnutý na velmi širokém kopytě, což ocení zejména běžci s širokým tvarem chodidla, nebo s vysokým nártem. Prostor pro přirozenou práci klenby i prstů je opravdu velkorysý a díky 3D tištěným výztuhám se dá svršek spolehlivě a pevně stáhnout po celé délce dle potřeby. 

000797-BKRD-S-01
1 ks

Specifické reference

ean13
5054167602152

Komentáře

Zatím žádné komentáře k produktu. Komentář můžete vložit po přihlášení.

Napište recenzi

INOV-8 PARKCLAW 240 (S) black/red

INOV-8 PARKCLAW správná volba pro všechny běžce, kteří běhají “všude” a chtějí na to pouze jeden pár bot.

Napište recenzi

16 dalších produktů ve stejné kategorii: