• -272,00 Kč

CHILLAZ MAGIC STYLE 2.0 Pánské kalhoty Blue Green

Jednoduché pohodlné kalhoty

2 721,00 Kč
2 449,00 Kč Sleva 272,00 Kč
Velikost
Počet
Skladem

Rozhodnutí je obvykle docela obtížné: Měly by se kalhoty používat pro volný čas nebo na lezení či trekking? S těmito kraťasami rovného střihu je možné všechno. Jsou robustní a přesto velmi lehké - ideální pro teplé letní dny. Integrovaný klín vám dává velkou volnost pohybu. Ideální pro všechny projekty v přírodě - ať už na skále, na kole nebo v restauraci po vašem sportovním výkonu. Snadno přístupná kapsa na mobilní telefon.

Materiál:

  • 98% Bavlna
  • 2% Elasthan

Od roku 2001 probíhá výroba v našich vlastních provozovnách v Istanbulu. Děláme vše pro to, aby přepravní vzdálenost byla co nejkratší, nakupujeme pouze suroviny z bezprostřední blízkosti naší výroby, staráme se o naše zaměstnance a jejich děti - pro nás je to přirozená věc v rodinném prostředí! Ačkoli žijeme na různých místech Evropy,Tyrolsko a Chorvatsko, ale stále sdílíme stejné hodnoty - to je pro nás důležité! Nedá se žít z minimální mzdy, takže platíme mzdy, ze kterých se lidem dobře žije.

Jsme zvyklí jednat a ne křičet hlasitěji než ostatní v rámci marketingu! Pro nás to znamená žít a dýchat v udržitelném světě.

Mimochodem, váš nový oblíbený kousek oblečení vám doručíme smotaný v roličce nebo tašce z recyklovaného papíru! Tento obal můžete vyhodit do sběrného papíru společně s lepicí papírovou páskou.

210216-1
1 ks

Specifické reference

16 dalších produktů ve stejné kategorii: