• -176,00 Kč

CHILLAZ ALICANTE Pánské triko s dl. rukávem Blue

Tričko s dlouhým rukávem a kapucí

1 966,00 Kč
1 790,00 Kč Sleva 176,00 Kč
Velikost
Počet
Skladem

Tričko mikina Alicante vám poskytne další vrstvu, když se v létě ochladí, a navíc skvěle vypadá! S ležérně střiženým dlouhým rukávem a s kapucí budete vždy vhodně oblečeni. Tenký klima regulující materiál vyrobený z přírodních rakouských vláken TENCEL™ v kombinaci s tureckou bavlnou a spandexem (Lycra®) nejen zlepšuje ekologickou stopu, ale je obzvláště příjemný na nošení! S Alicante se při vašem lezení nemůže nic pokazit.


Materiál:

  • 45% Modal (TENCEL™)
  • 45% Bavlna
  • 10% Elasthan (Lycra®)

Od roku 2001 probíhá výroba v našich vlastních provozovnách v Istanbulu. Děláme vše pro to, aby přepravní vzdálenost byla co nejkratší, nakupujeme pouze suroviny z bezprostřední blízkosti naší výroby, staráme se o naše zaměstnance a jejich děti - pro nás je to přirozená věc v rodinném prostředí! Ačkoli žijeme na různých místech Evropy,Tyrolsko a Chorvatsko, ale stále sdílíme stejné hodnoty - to je pro nás důležité! Nedá se žít z minimální mzdy, takže platíme mzdy, ze kterých se lidem dobře žije.

Jsme zvyklí jednat a ne křičet hlasitěji než ostatní v rámci marketingu! Pro nás to znamená žít a dýchat v udržitelném světě.

Mimochodem, váš nový oblíbený kousek oblečení vám doručíme smotaný v roličce nebo tašce z recyklovaného papíru! Tento obal můžete vyhodit do sběrného papíru společně s lepicí papírovou páskou.

203200-1
1 ks

Specifické reference

16 dalších produktů ve stejné kategorii: