• Sleva

DEVOLD EXPEDITION Dámské funkční triko s dlouhým rukávem

Expediční dámské dvouvrstvé vlněné spodní prádlo DEVOLD určené pro extrémní povětrnostní podmínky, testováno na několika polárních expedicích.

2 299,00 Kč
2 068,00 Kč Ušetříte 231,00 Kč
Velikost
Počet

Expediční dámské dvouvrstvé vlněné spodní prádlo DEVOLD určené pro extrémní povětrnostní podmínky, testováno na několika polárních expedicích. Vnitřní vrstva tohoto modelu je vyrobena ze 100% merino vlny a vnější vrstva se skládá z 90% merino vlny s funkcí Aquaduct dohromady s 10% polyamidu ke zvýšení životnosti termoprádla.

Tento model Devold ® lze prát v pračce a v sušičce může být sušené při nízké teplotě.

Vnější materiál: 90% merino vlna / 10% polyamid
Vnitřní materiál: 100% merino vlna
Materiál hmotnost: 235 g/m2 
Vlákno: 19,5 mikronů

Merino vlna má tzv. přirozené termoregulační vlastnosti. Vlna může absorbovat vodní páry do svých vláken. Může pojmout až 33% suché váhy ve vodě bez pocitu vlhkosti na těle a odvádí vlhkost mnohem rychleji než například hojně používaná bavlna. Vzhledem k tomu, vlněné zboží (v poměru k jejich celkovému objemu) až do výše 85% vzduchu existují, jsou dobrá tepelná izolace: tělesné teplo uniká jen velmi málo.

Vlna absorbuje špínu, protože vlákno je velmi flexibilní. 
Vlna je velmi stálobarevná a odolná vůči ohni. Nehoří, ale pouze ohořívá.
Vlna absorbuje na rozdíl od syntetických vláken pachy (např. z potu), a má přirozenou samočistící funkci - pachy jsou absorbovány a opět odděleny do vzduchu a vlna voní za krátký čas na čerstvém vzduchu čerstvě a neutrálně. 
Vlna může velmi dlouho chemicky vázat a neutralizovat pot, Merino vlna je jemná a velmi pružná. Je proto zvláště vhodná například jako základní vrstva (princip cibulové slupky).

155-244-950
1 ks
2018-12-12

Komentáře

Zatím žádné komentáře k produktu. Komentář můžete vložit po přihlášení.

Napište recenzi

Napište recenzi

16 dalších produktů ve stejné kategorii: