• Sleva

RAB ALPHA FLUX Jacket beluga

RAB Alpha Flux je tak trochu „kouzelná“ teplá vrstva z materiálu Polartec Alpha.

4 180,00 Kč
3 880,00 Kč Ušetříte 300,00 Kč
Velikost
Počet

Tak trochu „kouzelná“ teplá vrstva z materiálu Polartec Alpha, použitelná jako mezivrstva nebo vrchní bunda. Není to klasický fleece. Alpha je teplejší, mnohem prodyšnější a nesrovnatelně rychleji schne. Nedá se moc dobře popsat, to se musí vidět, nebo ještě lépe zažít.

Abyste neklepali kosu, když trochu foukne, je zvrchu potažená jemnou polyesterovou textilií, která nějaký vítr odrazí. Není to úplný neprofuk, to by omezilo prodyšnost, ale na zajištění komfortu pro pohyb na horách to stačí. Bunda je měkoučká jako tričko.

Polartec Alpha je oproti standardnímu fleecu dvakrát prodyšnější pro vodní páry, je při stejné hmotnosti o třetinu líp sbalitelná a schne třikrát rychleji. To je pecka.

Původně byla Alpha vyvinuta pro uniformy amerických speciálních jednotek, které požadovaly výborně prodyšný, ale zároveň velmi hřejivý materiál odolávající vlhku při statických i dynamických činnostech. Použitá technologie tak umožňuje materiálu vynikající tepelnou adaptabilitu v měnících se podmínkách a v různých fázích fyzické aktivity.

Na bocích, v podpaží a na vnitřní straně rukávů je Alpha Flux nahrazená tenkým fleecem – je zbytečné mít v podpaží, kde se i tak člověk potí, superhřejivou vrstvu.

Když jsem na podzim 2017 poprvé vyzkoušel materiál ALPHA, nebyl jsem si jistý, jestli je to přesně ten kousek oděvu, který jsem čekal. Postupně jsem objevoval plusy tohoto "kouzelného" materiálu a dnes mohu s jistotou říct, že patří k těm TOP výrobkům. Využití najde po celý rok. Od podzimu do jara na jakékoliv aktivity - cyklistika, treking, skialp, běžky ..... V teplejších měsících je v batohu vždy. Lehká, sbalitelná, hřejivá. Často ji zvolím jako druhou vrstvu a nepotřebuji s sebou tahat mikiny a pod.

Alpha Flux:

• Hmotnost: 370g vel L.
  • Materiály: izolace Polartec Alpha 95g/m2 (100% Polyester), postranní panely Fleece 178g/m2 (94% Polyester, 6% Elastan), svršek Polyester 60g/m2
  • Na svoji hmotnost parádně teplá
  • Prodyšná
  • Rychle schne
  • Díky strečovým panelům na bocích neomezuje v pohybu i když má užší střih
  • Kapuce zateplená přes uši
  • YKK hlavní zip s vnitřní légou a „garáží“ pod bradou, aby se do zipu nechytaly vousy
  • Dvě velké kapsy na zip
  • Úprava Polygiene STAY FRESH pro kontrolu zápachu
  • Fit Slim

QIO-37-BE-L
1 Položka

Specifické reference

ean13
821468870949

Komentáře

Zatím žádné komentáře k produktu. Komentář můžete vložit po přihlášení.

Napište recenzi

Napište recenzi

16 dalších produktů ve stejné kategorii: